Cam Çatı

uygulamaları olumsuz hava şartlarına dayanıklı özel olarak imal edilen cam üretimleri ile birlikte, ışık alan mekanlar sağlamakta ve son yıllarda en çok tercih edilen çatı sistemleridir.

Güneş sıcaklığı ve ısıyı kontrol altında tutabilen Uv filtre özellikli camlar ile %60 oranda koruma mümkündür. Güneş ışınlarına karşı %100 kontrol sağlamak için otomatik açılır stor veya sabit gölgelendirme ürünleri kullanılmaktadır. Otomatik tente sistemleri Cam çatı sisteminin altından veya cam çatı üstünden hareket etmektedir.

Cam çatı sistemlerinde paslanmaz alüminyum ve yalıtım malzemeleri kullanılmaktadır. Cam seçenekleri güvenlik ve kullanım amacına göre seçeneklerde uygulanmaktadır.

Cam çatı taşıyıcı Sistemlerinde malzeme olarak genelde alüminyum veya demir profiller kullanılmaktadır. Ahşap taşıyıcılarda kullanılabilir. Cam çatı sistemlerimizin Su tahliyesi standart olarak bulunmaktadır.

VERA FORZA imzalı kış bahçeleri ve yazlık bahçeler Alüminyum kış bahçeleri söz konusu olduğunda size her şeyi tek bir kaynaktan sunuyor. Stil ve işlevsellik hissi veren sürdürülebilir eksiksiz çözümlerle karakterize edilir. Tüm kış bahçeleri ve kış bahçesi çatıları uzmanlarımız tarafından yerinde profesyonelce monte edilir.
Cam çatılı alüminyum kış bahçeleri, rahat bir yaşam sağlar ve tüm yıl boyunca kullanılabilen yaşam alanının bir uzantısını temsil eder.

Kış bahçesi Çatısı
Hemen ek yaşam alanı yaratın, kendi atölyesinde üretim yaparak cam çatı için en yüksek kaliteyi garanti edebilir. Kış bahçesi çatısı, fırtınaların yanı sıra kışın kar yükünün ağırlığını da taşıyabilmelidir. Bu nedenle çatı camı olarak lamine güvenlik camı kullanılmaktadır. Fenster Schmidinger kış bahçelerinin çatı kaplamalarına ek olarak teraslar ve balkon camları için cam çatı kaplamaları da üretiyor ve kuruyor.