1998 yılında PVC sektöründe kanıtlanmış tecrübesi ile 2007 yılından itibaren Açılır Tavan , Açılır Çatı  ve Sabit Cam çatı sistemleri, Kış Bahçesi, Teras Kapatma ve Havuz kapatma, Cam Bölme, Cam Kapı, Cam Korkuluk, Katlanır cam, Giyotin cam sistemi, Giyotin Cam Balkon  sistemlerinde küçük, orta ve kurumsal düzeyde müşterilerine geniş bir yelpazede imalat ve montaj hizmet sunan İstanbul merkezli bir kuruluştur.

Yenilikçi yaklaşımı ve zarif ürünleri ile tanınan VeraForza, bugün pazarda lider bir role sahiptir. Alüminyum ve cam içeren projeler için ihtiyaç duyulan her şeyi oluşturan eksiksiz, tam entegre bir üretim hattı ile alanındaki en büyük, en dinamik şirketlerden biridir.

VeraForza ürünleri pazarın dikkatini çekmeye devam ediyor. Şirketin büyümesinin çoğu, metal konstrüksiyon alanında yenilikçi çözümlerin geliştirilmesiyle aynı zamana denk gelmektedir. VeraForza, uzun yıllara dayanan tecrübesinden hareketle pazarın doğasını ve yönünü değiştiren yeniden tanımlayan ürünler sunmaktadır..

Bu sayısız tasarım yeniliği çoğunlukla ayrıntılarda gizli olmakla birlikte hem zarafet hem de ortak bir soruna değerli bir pratik çözüm elde etmek için yapılması gereken ayrıntıdır.

VeraForza’nın uluslararası pazardaki sürekli varlığının yanı sıra temkinli, hedeflenen büyüme stratejisi, şirketi dünya çapında 40’tan fazla ülkede ihracatı ve ortaklarından oluşan bir ağ ile uluslararası düzeyde bir üretim merkezidir.

Şirket ekibi, proje alanlarının ihtiyaçlarını sürekli tarayarak, tecrübesinden yararlanarak ürünlerini geliştirmeye, modellerini uyarlamaya ve yenilikçi fikirleri hayata geçirmeye devam etmektedir. 

Üretimde kullanılan malzeme kalitesine verilen önem ve montaj aşamasında uygulama çözümlerimiz sayesinde mekanlar içerisinde bulunan tüm ürünler gelecekte değerli bir yatırıma dönüşmektedir. Ürün geliştirme departmanımız müşterilerimizin taleplerini karşılama çözümleri üretir ve zarif tasarımlar, dayanıklılık ve kullanım kolaylığına verilen önem ile birlikte geleceğin konforunu yaşatmaktadır.

Vera Cam Sistemleri yapısını tanımlayan ve en değer verilen unsur, müşterilerimiz ile güven ve şeffaflığı teşvik eden bir ilişki içerisinde olduğuna dair inancımızdır. Cam sistemleri sektöründe sürekli yenilikçi olma gayretimiz % 100 müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerimiz bu eşşiz unsurları tanımlamaktadır. Her zaman en yüksek standartlarda güvenilir hizmetler sağlamak ilk hedefimizdir. Vera Yapı Cam Sistemleri olarak satış sonrası danışma ve teknik hizmetlerimiz ile sektörde öncü olmak istiyoruz.

İnsan, 
Tüm çalışanlarımızın ve çözüm ortaklarımızın bizim başarımızda rol oynayan en önemli unsurlar olduğuna inanıyoruz. Çalışanlarımıza olumlu teşviklerle enerji sağlayan bir çalışma ortamının sağlanmasının verimi artıracağı tartışılmaz.

Adalet ,
İç ve dış tüm iletişimlerde adaletin şart olduğuna inanıyoruz. Çalışanlar, tedarikçiler , ortaklar ve müşterilere hak ettikleri saygıyla eşit davranılır. Bu adalet anlayışının ve temas içerisinde olduğu herkesin yararına güçlü ve kalıcı ilişkilerin kurulmasına neden olmaktadır.

Yenilikçi,
Müşterilerimize maksimum fayda sağlayan yenilikçi anlayışımızla gurur duyuyoruz. Sürekli gelişim ve verimliliğimizin arkasında ki güç arge çalışmalarına yapılan yatırımlardır. Cam sistemlerinde her zaman bir adım önde olmayı hedefliyoruz., 

Operasyonda Mükemmellik,
Müşterilerimize tutarlı, verimli ve kaliteli hizmet sunma konusunda bize güvenebilirsiniz. Mükemmellik amacımız değil önceliğimizdir. Çok Çalışmak ve Sabır Büyük resmi kim görüyor ise bize getirmesi için sabırsızlanıyoruz. Şirket içinde büyüme fırsatları yaratmak ve çalışanlarımızın başarıya ulaşması için teşvik ediyoruz.

Personelimiz çalışkan ve tatmin edici bir kariyer geliştirme konusunda kendini mesleğine adamış tutkulu kişilerden oluşmaktadır. Liderlik Misyon ve değerlerimize sadık kalarak sürekli finansal büyüme ve başarı hedefimizdir. Şirketimizin ortak noktası olan müşteri ve çalışanlarımız ile birlikte daima ileriye doğru bir ivme kazanmamızı sağlamaktadır.

Misyon: Müşterilerimize uygun fiyatlar içerisinde maksimum kalitede ürün konforu sağlamak ve yaşam alanlarına uzun yıllar değer katacak sorunsuz çözümler sunmaktır.
Vizyon : Küçük, orta ve büyük ölçekli projelerde kurumsal düzeyde çözümler sunarak, imalat sektöründe ve profesyonel montaj hizmetleri ile birlikte, müşterilerimize en iyi yapılar inşa etmek için çalışıyoruz.

açılır cam tavan

YARATICI İMKANLAR , SINIRSIZ MEKANLAR 

BİZİMLE ÇALIŞMAK İÇİN 10 NEDEN