KIŞ BAHÇESİ & VERANDA MODELLERİ

VeraLux Termal

KIŞ BAHÇESİ PROFİLLERİ

Üst Düzey Yalıtımlı

Vera Eko Seri

VERANDA PROFİLLERİ

Ekonomik Seri

Kış Bahçesi Modelleri ve Tasarımları ?

Kış bahçesinin modeli ve tasarımı kendine özgü iklim bölgelerini oluşturmanızı sağlar. Termal korumalı ortamı ayarlayabilirsiniz.  Kış bahçeleri çeşitli şekillerde düzenlenebilir, en popüler olan birkaç modelden bahsetmeliyiz.

Çoğu zaman kış bahçeleri, bir evin yanında ilave bir uzantı veya ayrı bir bina şeklinde daire, teras ve çatıların balkonlarında inşa edilmektedir.

Bazı mekanlarda genellikle yerden belirli bir yükseklikte bulunan, boş alan vardır, bu nedenle onun kış bahçesine yerleştirilen sadece bir balkon veya sundurma olabilir.  Gerekli nemi, belirli bir oda sıcaklığını koruyabilme, yeterli ışık verebilme yeteneğini elde etmek önemlidir.

Ayrıca, Kış Bahçeleri çatının yapısını tamamen kullanabilir. Bu sayede kış bahçesi evin gerçek bir süslemesi olacaktır, Dinlenmek için mükemmel bir alana dönüşecektir. Yaşam alanlarının hemen üzerinde bir kış bahçesi düzenlersek, ikincisi yılın herhangi bir zamanında kullanmak daha rahat olacaktır, çünkü  oda ile dış arasında ek tampon bölge sağlar.

Müstakil bir eviniz varsa, Kış bahçesi ana yapıya yakın bir yerde olabilir ve bu da bir uzantıdır.  Ayrı bir yapı, şekil ve hayal gücü ve mali bütçe fiyatlar ile tamamen bağlı olacaktır.  Tasarımını karşılayacak bahçesinde yeterli alan yoksa daha küçük ve karmaşık tasarım çünkü daha pahalı maliyeti getirmektedir. 

Herhangi bir kış bahçesi yapımı, projesinin geliştirilmesi ile başlar. Kış bahçesi tasarımı yapılması gereklidir. Sadece arzular değil, aynı zamanda kış bahçesine yerleştirmeyi planladığınız bitkilerin ihtiyaçlarını ve bitişik yaşam alanlarının tasarım özelliklerini de dikkate almak gereklidir. Yapıların inşasına başlayacağınız bir temel olarak önemli bir rol oynar. Daha güçlü ve daha güvenilir, gerekli koşulları oluşturduktan sonra bir kış bahçesi yapımına başlanmaktadır. Bu amaçla üretilen çeşitli alüminyum profil seçenekleri ve camlar kullanılmaktadır.