Video Galeri Foto galeri İLETİŞİM BAYİLİK BAŞVURU

hava akışı ve rüzgar koruması

Yıl boyu maksimum doğal ışık, dağınık ışık ve tam gölge amaçlı veya tamamen açık olarak kullanılabilir. Mevcut tüm açılır tavan sistemlerinden en fazla ışığı ve havayı kontrol edebilen sistemlerdir.. 

Hava Akışı ve Rüzgar Koruması

Her türlü hava koşulunda maksimum konfor için soğutma esintileri için maksimum hava akışı veya rüzgar koruması. Olumsuz hava şartlarına dayanacak ve AS1562 ve AS1170.2 yapı standartlarına uyacak şekilde üretilmiştir.

% 99,9 Hava Koşullarına Dayanıklı

Birbirine kenetlenen özel tasarımı ile alüminyum panellerin % 99,9 hava koşullarına dayanıklı bir şekilde kapanmasına izin verir, böylece yağmur yağarken bile dış mekanın tadını çıkarabilirsiniz.

Akıllı Yağmur Sensörü Teknolojisi

En son teknoloji ürünü yağmur sensörü, yağmurun başlangıcındaki panjurları kapatır ve yağmurdan sonra kapalı kalacak veya yeniden açılacak şekilde programlanabilir.

BioClimatic Alüminyum Pergola Sistemleri
 

Bir düğmeye dokunarak, ışığın içeri girmesine, güneşin dışarıda kalmasına, çapraz akış havalandırmasının sağlanmasına veya dış alanların yağmurdan korunmasına göre ayarlanabilir.Aynı zamanda sert iklimler için geliştirilen Bioklimatik sistemler , insanların çevrelerini her mevsim, iklim ve ortamlarda kontrol etmelerini sağlayan bir dizi ayarlanabilir güneş kırıcı kontrollü çözümler sunar.

Alüminyum açılır çatı sistemlerinde tamamı alüminyum malzeme kullanılarak uygulanan uzun ömürlü  sistemlerdir. Sigara yasağına etkili çözüm sunan uygulamadır. Alüminyum kanatlı açılır çatı sistemi  ömür boyu paslanmazlık garantisine sahiptir. Sistemde bulunan alüminyum kanatların istenilen açılarda durdurma özelliği sayesinde gün içerisinde açık olduğu halde güneşi kontrol altına alır.. Mekanlarda hem ışık hem gölgelendirme sağlamaktadır. Açılır kapanır tavan sistemlerinde en üst konforda açılır kapanır sistem özelliğini taşımaktadır. Su tahliye özelliği sistemde standart olarak bulunmaktadır.

Tercih edilen alanlar : 

Restorant , cafe, teras,çatı , havuz, kış bahçesi ve sigara içilen alanlar vb.
Tasarımı özel olarak imal edilmiş tamamı alüminyum kanatlardan oluşmaktadır.  Taşıyıcı iskelet olarak Alüminyum veya Çelik demir Profil Sistemi uygulanmaktadır.Tercih edilen Ral rengine göre elektrostatik  fırın boyalı profiller Paslanmaz Aksesuar ve parçalar Su tahliyesi için taşıyıcı direk içinden gizli oluk sistemi

Garanti Süresi : 5 yıl
İmalat süresi : 30 Gün