Vera Cam Kapı sistemleri kaliteli malzemeler kullanılarak en yüksek standartlarda üretilmektedir. Cam kapı sistemleri, kullanım alanları itibari ile ev girişleri , işyerleri, mağaza, dükkan ve mekan girişleri gibi birçok alanda monte edilebilir geniş bir uygulama alanına sahiptir.

Vera Cam olarak kapı ürünleri sektöründe toptan ve perakende olarak kapsamlı bir hizmet ve tasarım yelpazesi sunmaktayız.  Firmamız deneyimi 15 yılı aşkın tecrübesi ile pazar lideri olarak kaliteli cam kapı imalat ve katlanır cam hizmetleri vermektedir.

 

Cam kapı sistemleri imalat ve montajında deneyim gerektiren bir uygulamadır. Cam kapı sistemlerinin güvenli bir şekilde takıldığından emin olmak için eğitimli bir profesyonel ekip gereklidir. Bu nedenle Vera Cam bünyesinde cam kapı imalatının yanı sıra nitelikli personelimiz tarafından montaj hizmeti de verilmektedir. Cam kapı ve uygulamaları hakkında bilgi almak için müşteri hizmetlerimizi arayınız.

 

Üstten askılı sürgülü ve cam detaylı cam kapı modelleri ile % 95 camdan oluşan kapı sistemleridir.

 

Özellikler :

* Cam tutucu özel tasarım aksesuar

* Temperli ve lamine güvenlik koruma camları

* Zengin profil renk seçenekleri

* Alüminyum veya paslanmaz aksesuarlar

* Tercihe göre uygulanabilen kapı kolu modelleri

 

Garanti Süresi :  2 yıl

İmalat Süresi : 10 Gün

 
 
                                                        Mesaj Gönder >   Teklif İste >   Ölçü Randevu >

Cam Kapı Modelleri

Sürgülü Cam Kapı 

 

 

Pompalı Cam Kapı

 

Kayar Cam Kapı
 
Cam Detaylı Kapı
 
Akordiyon Sistemli Cam Kapı Sistemi
 
Temperli Cam Kapı İçin (Özel ürünler)
        TEMPERLİ CAM KAPI, yassı camın yumuşatma sıcaklığının (650 ° c) hemen altına ısıtılarak ve aniden soğuk hava püskürterek soğutularak yapılır. Güçlü sıkıştırma stresindeki dış derilerin ve ciddi gerilme stresinin bulunduğu iç kısmın oluşmasına neden olur. Sonuç olarak, cama uygulanan etki, kullanım emniyetini sağlamak için yüzeyler üzerindeki basınç stresiyle aşılır.
 
ÖZELLİKLERİ :
1. Sıradan flot camdan 5 kat daha sert, tavlanmış veya ısıya dayanımlı camdan daha fazla termal kırılmaya direnç.
2. Bir kez kırılma meydana geldiğinde, cam insan vücuduna nispeten zararsız olan küçük kübik parçalara ayrılır.
3. 220 santigrat derece sıcaklık değişimine karşı dirençlidir.
4. Boyutlar müşteri isteğine göre üretilmektedir. Sertleştirildikten sonra, kesilemez.
 
Özel cam kapı için izolasyonlu cam / Isıcam
 
Isı Yalıtım Camı, İzolasyonlu Cam ve İçi Boşluk Cam olarak da bilinen Çift Cam Cam, Düşük E Camlı, açık veya renklendirilmiş Yansıtıcı Cam veya normal temiz veya renkli iki veya daha fazla katmanı ile yapılır. Camlar arasındaki boşluk hava veya argonlu ve sızdırmazlık maddeleri ve alüminyum aralıklarla mühürlenmiş alanlardır. Normalde, cam tabakası, emniyet sağlamak için temperlenir veya lamine edilir.