Vera Yapı Cam Sistemleri , 1998 yılında PVC sektöründe kanıtlanmış tecrübesi ile 2007 yılından itibaren Açılır ve Sabit çatı sistemleri, Kış Bahçesi, Teras ve Havuz kapatma, Cam Bölme, Cam Kapı, Cam Korkuluk, Duşa Kabin, Katlanır cam, Giyotin cam sistemlerinde küçük, orta ve kurumsal düzeyde müşterilerine geniş bir yelpazede imalat ve montaj hizmet sunan İstanbul merkezli bir kuruluştur.

Vera Yapı Cam Sistemleri yapısını tanımlayan ve en değer verilen unsur, müşterilerimiz ile güven ve şeffaflığı teşvik eden bir ilişki içerisinde olduğuna dair inancımızdır. Cam sistemleri sektöründe sürekli yenilikçi olma gayretimiz % 100 müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerimiz bu eşşiz unsurları tanımlamaktadır. Her zaman en yüksek standartlarda güvenilir hizmetler sağlamak ilk hedefimizdir. Vera Yapı Cam Sistemleri olarak satış sonrası danışma ve teknik hizmetlerimiz ile sektörde öncü olmak istiyoruz.

Üretimde kullanılan malzeme kalitesine verilen önem ve montaj aşamasında uygulama çözümlerimiz sayesinde mekanlar içerisinde uygulanan tüm ürünler gelecekte değerli bir yatırıma dönüşmektedir. Ürün geliştirme departmanımız müşterilerimizin taleplerini karşılama çözümleri üretir ve zarif tasarımlar, dayanıklılık ve kullanım kolaylığına verilen önem ile birlikte geleceğin konforunu yaşatmaktadır.

Misyon: Müşterilerimize uygun fiyatlar içerisinde maksimum kalitede ürün konforu sağlamak ve yaşam alanlarına uzun yıllar değer katacak sorunsuz çözümler sunmaktır.
Vizyon : Küçük, orta ve büyük ölçekli projelerde kurumsal düzeyde çözümler sunarak,imalat sektöründe ve profesyonel montaj hizmetleri ile birlikte, müşterilerimize en iyi yapılar inşa etmek için çalışıyoruz.

Değerlerimiz


İnsan
Tüm çalışanlarımızın ve çözüm ortaklarımızın bizim başarımızda rol oynayan en önemli unsurlar olduğuna inanıyoruz. Çalışanlarımıza olumlu teşviklerle enerji sağlayan bir çalışma ortamının sağlanmasının verimi artıracağı tartışılmaz.


Adalet
İç ve dış tüm iletişimlerde adaletin şart olduğuna inanıyoruz. Çalışanlar,tedarikçiler , ortaklar ve müşterilere hak ettikleri saygıyla eşit davranılır. Bu adalet anlayışının ve temas içerisinde olduğu herkesin yararına güçlü ve kalıcı ilişkilerin kurulmasına neden olmaktadır.

Yenilikçi
Müşterilerimize maksimum fayda sağlayan yenilikçi anlayışımızla gurur duyuyoruz. Sürekli gelişim ve verimliliğimizin arkasında ki güç arge çalışmalarına yapılan yatırımlardır.Cam balkon ve katlanır cam sistemlerinde her zaman bir adım önde olmayı hedefliyoruz.

Operasyonda Mükemmellik
Müşterilerimize tutarlı,verimli ve kaliteli hizmet sunma konusunda bize güvenebilirsiniz. Operasyonel mükemmellik amacımız değil önceliğimizdir.

Çok Çalışmak ve Sabır
Büyük resmi kim görüyor ise bize getirmesi için sabırsızlanıyoruz. Şirket içinde büyüme fırsatları yaratmak ve çalışanlarımızın başarıya ulaşması için teşvik ediyoruz. Personelimiz çalışkan ve tatmin edici bir kariyer geliştirme konusunda kendini mesleğine adamış tutkulu kişilerden oluşmaktadır.


Liderlik
Misyon ve değerlerimize sadık kalarak sürekli finansal büyüme ve başarı hedefimizdir. Şirketimizin ortak noktası olan müşteri ve çalışanlarımız ile birlikte daima ileriye doğru bir ivme kazanmamızı sağlamaktadır.