En yüksek talepler için: teras çatı kaplaması

Çatınız yılda 365 gün rüzgâr ve hava koşullarına maruz kalır. Bu nedenle, çeşitli yüklere dayanabilmeli ve UV’ye dayanıklı, uzun ömürlü ve korozyona uğramamalıdır – hepsi estetik olarak hoş kalırken. Tasarım ve kalite için yüksek standartlara sahipseniz, Gutta’nın premium veranda çatıları doğru seçimdir. Yüksek kaliteli “Almanya’da üretilmiştir” tasarımına ek olarak, sistem ayrıca kapsamlı aksesuar yelpazesi sayesinde çok yönlülük ve esneklik sunar.

Tab Title

Her biri ayrı bir görünüme sahip en yüksek kalitede teras çatılar
Bireysellik, konfor ve kalite: Bunlar açık hava yaşam alanı tasarlarken temel kriterlerdir; Gutta’nın kaliteli veranda çatıları tam olarak buluşuyor. Yeni çatı katı ile, herhangi bir teras hızla favori bir açık hava geri çekilme olacak.

Dayanıklılık ve uzun ömürlülük ile birleştirilmiş zarif yapı
Sadece iki destek direğine sahip premium veranda çatımızın sağlam çerçeve yapısı, görsel zarafeti ve dayanıklı tasarımı ile de etkileyicidir. Destek direkleri ve ayakları ayrı ayrı ayarlanabilir. Çatı eğimi de esnektir ve 5 ila 20 derece arasında ayarlamalara izin verir. Profil olukları, çeşitli sistem aksesuarlarının pratik ve kolay entegrasyonunu sağlar. Başka bir premium özellik: Beyaz veya antrasit olarak sunulan toz kaplamalı alüminyum profiller, korozyondan kurtulma ve kalıcı olarak çekici bir görünüm sağlar.

Bireysel tasarım için maksimum esneklik
Premium veranda çatılarımız geniş bir aksesuar yelpazesi ile uyumludur, bu da onları teras, park alanı, pergola veya veranda olsun, en çeşitli gereksinimler için mükemmel bir uyum sağlar. Çatı kaplamada maksimum esneklik: Kaplama için 980 milimetre veya 10 mm temperli lamine cam genişliğinde piyasada bulunan tüm 16 milimetre duvar kağıtları kullanılabilir. Rüzgar ve hava şartlarının Gutta premium ürünlerine karşı şansı yoktur. Yanları açık garaj malzemesi UV ışınlarına ve doluya karşı dayanıklıdır. yoğun kar yüklerine bile zahmetsizce dayanmasını sağlar. Ayrıca, çift taraflı su tahliyesine sahip entegre bir yağmur oluğu, hızlı su tahliyesi sağlar.

Doğru sistem aksesuarları ile daha fazla bireysellik
Gutta premium ürünleri daha fazlasını da yapabilir. Müşteri gereksinimlerine göre uyarlanmış sistem aksesuarlarımız, yüksek kaliteli özelleştirilebilir tasarım fikirleri gerçekleştirmek için çok sayıda olanak sunar.

LED aydınlatma – parlak bir fikir
Zarif ve pratik: LED şeritler gerektiğinde ışık sağlar. Gömme aydınlatmayı premium veranda çatımıza entegre etmek için, ışık

şeritleri sadece kirişlere yerleştirilmiştir. Özellikle kullanışlı: Oluk, kiriş tasarımına zaten dahil edilmiştir, böylece LED elemanları rahatça oturur ve çıkmaz.

Gizlilik ekranları ve rüzgar koruması – barış ve sessizlik önemli olduğunda

Premium veranda çatınıza bir gizlilik ekranı ekleyerek meraklı gözleri caydırmak mı istiyorsunuz? Yoksa kuvvetli rüzgar gibi hava tehlikelerinden korunmak için mi? Öyleyse, gizlilik ekranlarımız ve rüzgar koruma elemanlarımız çatılar için mükemmel bir tamamlayıcıdır. Dayanıklı WPC panellerimiz gibi elemanların montajı kolaydır; bunlar sadece destek direklerindeki önceden var olan oluklara yerleştirilir. Yan ekranlarımızın direkleri ve dolguları çekici renklere sahiptir ve çatınızla görsel olarak uyumlu olacağından emin olabilirsiniz. 1800 x 1800 mm’de elemanın boyutu, panelleri keserek veya atlayarak genişliği ve yüksekliği değiştirmenize izin veren maksimum esneklik sunar.

Patentli zip sistemine sahip birinci sınıf folyo silindiri: İsteğe bağlı hava koşullarına dayanıklı

Gutta’nın patentli fermuarlı yeni folyo stor perdesi her ayrıntıda sofistike bir görünüm sunar. Kumaş, kılavuz rayına sabitlenir ve perde ile mekanik eleman arasında özellikle kararlı bir bağlantı kuran benzersiz bir fermuar etkisi yaratır. Ağır rüzgar yükleri bile sisteme zarar vermez. Şeffaf hava şartlarına karşı koruma, rüzgar ve hava koşullarına bakılmaksızın net bir görünürlük sağlayacak şekilde gerektiğinde düşürülebilir. Armatürler, çatı sistemi için özel olarak tasarlanmıştır, rahat ve kolay kullanım sağlar.

Stor perde kutusu ve dar yan kılavuz rayları sisteme sorunsuz bir şekilde entegre olur ve zarif bir genel görüntü sunar. Bu pratik aksesuar, çatı sistemlerine uyan beyaz veya antrasit olarak mevcuttur. Ünitenin kontrolü eşit derecede özelleştirilebilir ve esnektir: Müşteriler denenmiş ve test edilmiş, uygun fiyatlı bir el kolundan seçim yapabilir, anahtarlı bir elektrik kontrolünü seçebilir veya – özellikle sezgisel ve modern bir seçenek için – akıllı telefon uygulaması aracılığıyla bir elektrik kontrolü seçebilir.