VeraForza
               Açılır Cam Tavan Sistemleri

Ana Menü

Açılır Cam Tavan Sistemi mekanlar için doğal ışık ve havalandırma istendiğinde en ideal bir çözümdür. 

Ek olarak katlanır veya sürme cam gibi sistemler ile kombine edilebilir özelliktedir, bahçe ve teras kapatmaları için uygundur.

Vera Forza açılır tavan Sistemi, yenilikçi bir üründür. Her türlü hava koşulunda alandan en iyi şekilde yararlanmanızı sağlayarak mükemmel yalıtım ve koruma sağlar. 

Özel yüksek kaliteli alüminyum paslanmaz alaşımdan yapılmıştır. Güvenliğiniz ve konforunuzdan ödün vermeden rüzgar, su ve kar yüklerine dayanabilir.

Geri çekilebilen camlar mümkün olduğu kadar çok serbest açılabilen sürgülü paneller ile, gökyüzünün engelsiz görüşlerine ve doğal ışık ve havanın tam olarak kullanılmasına olanak tanır.

Sistemlerimiz iç yağmur suyu drenaj sistemine sahip ağır taşıyıcı kirişleri ile yapılırken, alüminyum alaşımı çok çeşitli elektrostatik boyalarla boyanabilir. Kullanılan camlar ,mümkün olan maksimum güvenliği sağlamak için çift güvenlikli ve üç katmandan oluşmaktadır. 

Sürgülü cam tavan, iç ve çevre alanlar arasındaki görsel engeli azaltarak,  panellerin maksimum kullanımına izin verir. 

Otomatik elektrik motorları camları çekerek açıklığın üçte ikisini ortaya çıkarır, pürüzsüz ve kaliteli bir hareketle yapının estetiğine daha da fazla katkıda bulunur.

Özel tasarıma sahip cam tavan sisteminin her bir parçası bağımsız olarak monte edilebilir, teknik servis hizmetlerini kolaylıkla sağlar. Ray profillerinin uzunluğu 6 m metreye ulaşırken – özel sipariş üzerine – 8 m kadar ulaşabilir. Bu sınırların dışındaki çatılar üçgen çatı şeklinde inşa edilir.

BİLGİ VE TEKLİF FORMU

Upload

 

Özel Tasarım
Kolay Temizlik
Hızlı Montaj
Teknik Servis